Putting-golfové hřiště v Úžicích u Prahy

Hra, rekreační sport i zábava v jakémkoliv věku a pro celou rodinu.

Panorama golfového hřiště u Prahy

Putting-golfové hřiště je první 36-jamkové certifikované hřiště v České republice. Je to vlastně minigolfová disciplína, kde hrajete běžnou golfovou holí a golfovým míčkem na minigolfových drahách z velice kvalitní umělé trávy a překonáváte přírodní překážky. Jedná se o fyzicky nenáročnou hru, vhodnou jak pro děti, rekreační hráče, tak i seniory.

Jedno vstupné = neomezený vstup na hřiště po celý den

Odpočinek a wifi připojení na celém hřištiwifi připojení

Každá jamka má své zázemí s lavičkou a stolem. Celé hřiště je pokryto wi-fi sítí, takže v pohodě a v klidu budete moci vyřídit své e-maily nebo brouzdat na sociálních sítí a oznámit svým přátelům, že jste zrovna v Úžicích na golfíku

U nás hrajete za jakéhokoliv počasíhraní za jakéhokoliv počasí

Klasické adventure golfové hřiště mají standardně pouze 18 jamek, u nás se pyšníme i jamkou 19, která Vám poslouží jako zázemí a místo, kde se můžete schovat před špatným počasím a v klidu si odpočinout. Ale nejen to, každá jamka má svojí stříšku a proto není problém chvíli počkat, až ustane nepříznivé počasí. Celé hřiště bylo postaveno tak, aby myslelo na svoje hráče, tedy na Vás.

Hřiště je nekuřácké. Využijte kuřácké koutkykuřádký koutek

Jelikož je považován putting-golf za sportovní disciplínu, není možné přitom kouřit, proto je naše hřiště plně nekuřácké. Pro vášnivé kuřáky máme dvě místa, kde si mohou v klidu dopřát své pravidelné dávky nikotinu.

Staňte se členy putting-golfového klubu - PGCÚ a získejte plno výhod.

Hřiště je stavěno tak, aby se dalo zahrát pod par, tedy pod 36 úderů, ale chce to pravidelné tréninky. Věříme, že se Vám naše hřiště zalíbí a proto doporučujeme zakoupit výhodné roční vstupné a členství do PGCÚ (Putting-golf club Úžice), kde je každý člen automaticky registrován do hlavního turnaje, který se odehraje koncem září 2015, bude se hrát o věcné ceny a putovní pohár.

Výhodný vstup pro členy klubu a jejich rodinu

Zúčastněte se turnaje roku!

Každý člen automaticky registrován do hlavního turnaje, který se odehraje koncem září 2015, bude se hrát o věcné ceny, putovní pohár. Více informací během sezóny na našem webu, sociálních sítí a golfovém hřišti.

U nás si zahrajete nejen přes den, ale také v noci...hraní v noci

Celé hřiště je navíc vybaveno umělým osvětlením pro hru ve večerních a nočních hodinách. Osvětlené hřiště je velice atraktivní a dává hře opravdu další rozměr a nevídanou poetiku. Pro uzavřenou společnost rádi hřiště zpřístupníme i ve večerních hodinách.